+48 41 362 05 63

Mieszkania w sprzedaży

Dzielnica Kielczanka II

Dzielnica Kielczanka II to kontynuacja budowy nowoczesnego osiedla powstającego przy Alej Solidarności oraz ul. Górnej składające się z 5 budynków 10 piętrowych, budowane etapami, drugi budynek to liczący 94 komfortowych mieszkań oraz 6 lokali usługowych. Szeroka gama zróżnicowanych układów oraz metraży w ofercie pozwala wybrać mieszkanie, które idealnie odpowiada indywidualnym preferencjom każdego klienta. Budynek wyposażony w cichobieżne windy. W części podziemnej zaprojektowano parking oraz r komórki lokatorskie o różnych wielkościach. Ciepło dostarczane z sieci miejskiej.

DOSTĘPNE MIESZKANIA W DZIELNICY KIELCZANKA II

Dzielnica Kielczanka

Dzielnica Kielczanka nowoczesne osiedle powstające przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej składające się z 5 budynków 10 piętrowych. Osiedle budowane będzie etapami. Jako pierwszy powstanie budynek mieszczący około 110 komfortowych lokali mieszkalnych. Szeroka gama zróżnicowanych układów oraz metraży w ofercie pozwala wybrać mieszkanie, które idealnie odpowiada indywidualnym preferencjom każdego klienta. Budynek wyposażony w cichobieżne windy. W części podziemnej zaprojektowany garaż z nowoczesnym systemem parkowania oraz ze stacjami ładowania elektrycznego. W kondygnacji podziemnej znajdują się również komórki lokatorskie o różnych wielkościach.

DOSTĘPNE MIESZKANIA W DZIELNICY KIELCZANKA

Przystań Klonowa

Klonowa Przystań to kompleks trzech budynków A,B,C – dwóch czteropiętrowych i jeden trzypiętrowy. W nowo powstającym obiekcie przewidziano 75 mieszkań od 25,20m2 do 79m2, 11 zespołów pokojowych znajdujących się na parterze w Budynku A i w Budynku C, oraz cztery lokale usługowe od ul. Klonowej 25m2-41m2 w części podziemnej zaprojektowano hale garażową gdzie będzie znajdować się 57 miejsc postojowych z komórkami lokatorskimi. W celu zapewnienia poczucia komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom, teren nieruchomości zostanie ogrodzony oraz wyposażony w instalacje domofonową i monitoring.

OSTATNIE MIESZKANIA W PRZYSTANI KLONOWEJ

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas!


Sprzedaż mieszkań
+48 660 695 205
+48 787 808 877


Lokale usługowe
+48 660 695 205


lub napisz do nas na biuro@komplexbud.info


Zapraszamy do naszego biura
ul. Szczecińska 34, 25-345 Kielce
Godziny otwarcia biura: Pon-Pt 8.00 - 16.00